Širok asortiman i vrhunska usluga čine nas prepoznatljivim na tržištu
• U želji da naše proizvode i uslugu koriste oni koji teže izvrsnosti
• U želji da zadržimo status kompanije koja ima značajan uticaj na trendove, razvoj i dalja kretanja na tržištu u segmentu distribucije auto-delova

tražimo kandidate za rad u transportu, Beograd – Leštane na poziciji:

Vozač

Opis posla:
• Prevoz robe prema definisanim rutama (preuzimanje i dostava)
• Odgovara za bezbedno upravljanje vozilom
• Prati i poštuje saobraćajne propise
• Propisno i uredno održava vozila
• Obavlja utovar i istovar robe
• Vodi računa o dokumentaciji koja prati robu

Uslovi:
• Neophodno radno iskustvo na istim poslovima
• Srednja stručna sprema
• Vozačka dozvola

Molimo sve zainteresovane kandidate da se prijave na konkurs za navedeni oglas slanjem biografije (CV-a) na e-mail adresu: posao@kitcommerce.rs ili popunjavanjem online formulara

(Subject: Vozač)
Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor na osnovu selekcije CV-a